Kryzys? Jaki kryzys?

pj_2010_04-16.jpg9 kwietnia w Galerii Sztuki w Legnicy odbędzie się wernisaż wystawy „Kryzys? Jaki kryzys?” prezentujący prace niemieckich artystów – Rosy i Gisberta Stachów. Tą nowatorską prezentacją organizatorzy „srebrnej imprezy” inaugurują tegoroczny Legnicki Festiwal SREBRO.


T a twórcza para mieszka i pracuje w Monachium. Gisbert Stach jest złotnikiem, laureatem Grand Prix Legnickiego Festiwalu Srebra SREBRO 2006. Studiował u wybitnych artystów: prof. Petera Skubicy oraz prof. Otto Künzlego, uznanego za prekursora nurtu konceptualnego w biżuterii. Przejął od mistrza trend i sam tworzy okołobiżuteryjne obiekty, które chętnie łączy z inną dziedziną twórczości – wideo-artem. Z kolei Rose jest z wykształcenia rzeźbiarką. Nauki pobierała u znanej hiszpańskiej artystki prof. Christiny Iglesias. Obecnie tworzy fotografie, sztukę wideo i instalacje. Prezentowane w Legnicy dzieła to wynik współpracy artystów, których życiowe partnerstwo stało się także owocne artystycznie.


[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl