Zegarek na lato

Polscy pokochali zegarki wakacyjne. Im bardziej kolorowe, tym lepiej. Traktują je jako modowy gadżet, który zniknie wraz z końcem upałów. W swojej ofercie kolorowe zegarki mają zarówno drogie marki, jak i ich tańsze odpowiedniki. Każda firma próbuje wykorzystać zainteresowanie klientów modą na czasomierze.

pj-2018-06a-25

Zabawa kolorem oraz wielkością zegarków widoczna jest na nadgarstkach Polaków. Upodobały je zwłaszcza młode kobiety oraz młodzież, która swobodnie żongluje modnymi w danym sezonie dodatkami.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W każdym salonie jubilerskim możemy znaleźć kolorowe duże i mniejsze czasomierze, których głównym celem, poza wskazywaniem czasu, jest ożywienie stylizacji. Jak podkreślają sprzedawcy, najlepiej sprzedają się zegarki, których paski mają żywe kolory – od pastelowych róży po jaskrawe pomarańcze. – Zainteresowanie zegarkami szczególnie widoczne jest wśród młodego pokolenia Polaków, którzy chcą być na czasie, a jednocześnie podkreślić swój styl – mówi Mikołaj Niewiadomoski, sprzedawca zegarków. – Jednak należy zauważyć, że najlepiej sprzedają się zegarki Casio G-Shock. Moda na nie nie przemija. W sezonie letnim zaś najlepiej sprzedają się modele o wyrazistych kolorach – żółtym, czerwonym, pomarańczowym – dodaje. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zegarki, na których kopercie umieszczone są postaci z film [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej