Wzornictwo na topie

Kilka ostatnich sezonów pokazało, jak bardzo zmienia się wzornictwo polskiej biżuterii. Producenci starają się zadowolić swoich potencjalnych klientów, eksperymentują z formą i kształtem biżuterii, a także wykorzystują do jej produkcji coraz bardziej nietypowe materiały jubilerskie.

pj-2018-06a-18

Duże znaczenie w pojawianiu się nowych wzorów ma wykorzystywanie w pracy drukarek 3D, które pozwalają na eksperymentowanie z formą. Dynamiczne zmiany na rynku jubilerskim mają wpływ na decyzje zakupowe klientów salonów jubilerskich i galerii z biżuterią. Klienci śledzą nowinki i chętniej decydują się na zakup biżuterii autorskiej.

Pro mocja no wych wzor ów

Właściciele salonów jubilerskich wprowadzają do sprzedaży kolekcje biżuterii autorskiej, gdyż zainteresowanie nią rośnie. Wpływ na to zainteresowanie ma nowoczesne wzornictwo oraz promocja biżuterii sygnowanej logo artysty. Polscy twórcy biżuterii, wykorzystując media społecznościowe do promocji swoich wyrobów jubilerskich, zyskują grono stałych klientów, którzy chętnie odwie [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej