Modowe biżu

Polacy pokochali biżuterię modową. Kupują ją bardzo chętnie i bardzo często, zarówno w butikach z biżuterią, jak i w sklepach odzieżowych, na straganach, a nawet w sklepach spożywczych. Przed biżuterią fashion Polacy stawiają tylko jeden warunek, zanim zdecydują się na jej zakup: musi być ona na czasie. Drugorzędną sprawą w jej wypadku pozostaje cena produktu.

pj-2018-06a-14

Wydają na nią niemal tyle samo, co na zakup biżuterii „od jubilera”. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim marka biżuterii. Im bardziej znana marka, tym cena wyższa. A klientów nie brakuje, na modny w danym sezonie dodatek są gotowi przeznaczyć znacznie więcej, niż wynikałoby to z wartości materiałów wykorzystanych do jej produkcji.

Modne i już nie takie tanie

Branża jubilerska z uwagą przyglądała się rozwojowi rynku biżuterii modowej, jeszcze do niedawna rzadko która firma jubilerska decydowała się na wprowadzanie swoich kolekcji biżuterii fashion. Dziś niemal każda już ma ją w swojej ofercie. Skąd ta zmiana? Wpływ na taki stan rzeczy ma z całą pewnością fakt, że Polacy pokochali biżuterię modową. Kupują ją chętnie i szybko się nią nudzą, co sprawia, że poszukują nowych wzorów. Największą popularnością w Polsce cieszy się biżuteria marki Swarovski.

Nowoczesne wzornictwo, nowe kolekcje oraz jej stała ekspozycja w mediach sprawiają, że Polki wskazują ją jako jedną z najbardziej pożądanych marek jubilerskich na naszym rynku. Należy pamiętać, że biżuteria wprowadzana na rynek przez firmę Swarovski to nie tylko bransoletki, naszyjniki czy kolczyki. Marka oferuje szeroki asortyment d [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej