Porcelanowe ozdoby

pj_2010_03-4.jpgPolscy klienci sklepów jubilerskich coraz częściej domagają się od sprzedawców nowości. Zależy im, aby ozdoby, które zamierzają kupić, były nie tylko wartościowe, ale także oryginalne i modne. Dlatego też coraz więcej osób zainteresowanych jest kupnem biżuterii niecodziennej, a taką z całą pewnością jest biżuteria porcelanowa, która niedawno pojawiła się na polskim rynku.


Biżuteria porcelanowa nie jest oczywiście wynalazkiem nowym, jednak dopiero od niedawna cieszy się znowu wielkim zainteresowaniem wśród klientów całego świata. Sięgają po nią najwięksi projektanci mody i może dlatego podbija ona serca klientów, i staje się coraz popularniejsza.


Wysokiej klasy materiał

Porcelana została wynaleziona w Chinach w siódmym wieku naszej ery i od tego momentu stała się marzeniem wielu bogaczy na całym świecie. Jej wartość niemal zawsze przewyższała wartość srebra i przynosiła ogromne zyski. Dziś porcelana znowu przeżywa swój renesans. Klienci chcą kupować nie tylko zestawy porcelanowe, ale także figurki, obrazki i przede wszystkim biżuterię. Najbardziej pożądana jest porcelana ręcznie malowana, której nawet w dzisiejszych czasach nie sposób zastąpić porcelaną tworzoną najnowocześniejszą techniką laserową. Warto zauważyć, że porcelana była od zawsze uważana za jeden z najpiękniejszych elementów sztuki użytkowej.


Porcel
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk