Trendy na rynku zegarków

PodRynek zegarków w ostatnim czasie zmienił się diametralnie. Z jednej strony rozwija się rynek smartwatchy, z drugiej – tradycyjnych, mechanicznych czasomierzy. Klasyczne zegarki mają swoje stałe grono zwolenników, którzy podążają za modą.

pj-2018-06a-21

Projektanci tradycyjnych czasomierzy, odpowiadając na oczekiwania klientów na całym świecie, stawiają w swoich projektach na precyzję, jakość, nowoczesne wzornictwo, a w szczególności na rzemiosło artystyczne, czyli na rękodzieło. Tradycyjne rozwiązania oraz dbałość o jakość stanowią o sukcesie klasycznych zegarków.

Klasyka doskonałej jakości

Szwajcarskie marki starają się zaskoczyć swoich klientów, proponując nowoczesne wzornictwo oraz coraz lepszą jakość w mechanizmach swoich czasomierzy. Z obserwacji rynku wynika, że klienci zainteresowani są projektami retro. Do łask wracają tradycyjne zegarki, wyposażone w nowoczesne mechanizmy. Należy zauważyć, że branża zegarmistrzowska inwestuje swój czas i wysiłek w ożywienie klasycznych czasomierzy, wzbogacając je o nowoczesne, ręcznie robione mechanizmy. Skąd bierze się zainteresowanie klasycznymi modelami czasomierzy? Jak podkreślają specjaliści, moda na retro bierze się z nostalgii za dawnymi czasami, kiedy czas płynął nieco wolniej. Obserwując rynek czasom [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej