Trendy w modzie młodzieżowej

Rynek biżuterii przeznaczonej dla młodzieży w Polsce niezwykle trudno scharakteryzować. Ilu bowiem młodych ludzi, tyle pomysłów na wykorzystanie dostępnej w polskich sklepach biżuterii. Śmiało można jednak powiedzieć, że główną zasadą rządzącą światem mody młodzieżowej jest fantazja.

pj-2018-06a-18

Należy także zaznaczyć, że nastolatkowie w Polsce, tak jak ich rówieśnicy z innych krajów europejskich, uważają, że biżuteria nie jest zastrzeżona dla tylko jednej z płci. Biżuteria w świecie młodzieży to biżuteria unisex. Pierścionki czy bransoletki noszą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

Najważniejsze to się wyróżnić

Młodzi ludzie traktują biżuterię przede wszystkim jako element dopełniający stylizację. Chcą być modni, ale także zależy im na wyróżnieniu się z tłumu rówieśników. Decydują się więc na biżuterię, która nie tylko będzie rzucała się w oczy, ale także podkreślała ich niepowtarzalny styl i charakter. Na nadgarstku niemal każdego współczesnego nastolatka możemy zauważyć bransoletkę. Pomyliłby się jednak niedokładny obserwator, gdyby założył, że jest ona tylko modowym dodatkiem, sezonowym gadżetem. Bransoleta pełni znacznie ważniejszą funkcję – jest manifestem, pomaga w zakomunikowaniu światu swoich poglądów.

Młodzież nosi więc bransoletki świadczące o przynależności religijnej, wyznawanych poglądach politycznych czy światopoglądzie. Ile nadgarstków, tyle komunikatów. Najczęście [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak