Odcisk na srebrze

Wymagania klientów spowodowały zmiany na polskim rynku jubilerskim. Konsumenci szukając prezentu dla dziecka, chcą czegoś więcej niż tylko złotego krzyżyka czy medalika. Producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują im nowatorskie formy biżuteryjne, które mogą służyć jako podarunki. Warto pamiętać, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, więc prezenty dla nich przeznaczone muszą być oryginalne i ciekawe w formie. Zarówno dziecko, jak i jego rodzice chcą, aby biżuteria, która zostanie im ofiarowana, nie stanowiła tylko pamiątki rodzinnej, ale także była używana przez dziecko bądź mogła spełniać funkcje dekoracyjne.

pj_2010_03-20.jpg


Łyżeczki i ryngrafy

Zazwyczaj osoby chcące przekazać dziecku wartościowy prezent, najczęściej z okazji uroczystości kościelnych, decydują się na kupno wartościowego przedmiotu, który podkreśla wagę tego wydarzenia. - Do tej pory najczęściej wybieranymi przedmiotami, obok medalików i złotych łańcuszków, były srebrne łyżeczki z wygrawerowaną datą wydarzenia bądź ryngrafy - mówi Mateusz Nowakowski, producent biżuterii srebrnej i przedmiotów biżuteryjnych. - Teraz jednak tendencja się zmieniła, klienci oczekują oryginalnych przedmiotów, które będą przeznaczone tylko dla obdarowanego, i w ciekawy sposób podkreślą rangę uroczystości - dodaje.


Dlatego też w hurtowniach biżuterii pojawiają się produkty, które mają za zadanie sprawić radość obdarowanemu nimi dziecku. - W naszej ofercie znajdują się srebrne grzechotki, bransoletki z blaszką czy naszyjniki z kolorowymi przywieszkami - mówi Wojciech Jakubiak, właściciel hurtowni srebrnej biżuterii. - Jednak z naszych danych wynika, że obecnie największym zainteresowaniem klientów ciesz [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk