W walce o klienta

Współczesny świat zdominowany jest przez nowoczesne technologie. Każdy z nas otacza się przedmiotami, które ułatwiają mu funkcjonowanie w świecie. Narzędzia, których zadaniem jest usprawnienie pracy człowieka, stały się niezastąpionymi elementami naszego życia.

pj-2018-06a-14

Świat biżuterii także został poddany presji wywołanej przez rozwój technologiczny. Konsumenci oczekują od biżuterii czegoś innego niż tylko walorów estetycznych. Biżuteria, jeszcze do niedawna kojarzona z luksusem, teraz powoli degradowana jest do rangi akcesorium modowego. Za luksusowe uważa się bowiem przedmioty, które nie tylko podkreślają status majątkowy posiadacza, ale także wykorzystują nowoczesne technologie.

Pozytywne strony nowoczesności

Oczywiście, każda sytuacja niesie ze sobą pozytywne i negatywne aspekty. Rozwój technologiczny, który odcisnął swoje piętno w świecie biżuteryjnym, przyniósł ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest z całą pewnością dostęp do sklepów z biżuterią przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od pory dnia czy nocy każdy człowiek mający dostęp do internetu może podziwiać biżuterię stworzoną przez artystów na całym świecie. Może także bez najmniejszego problemu zdecydować się na jej zakup. Jak wynika z badań marketingowych, klientom znacznie łatwiej podejmować decyzję o kupnie danego przedmiotu, kiedy znajdują się przed monitorem komputera czy smartfonu. Dlaczego? Ich zachowanie wynika z faktu, że mają pewność, iż na ich decyzję nie wypływa nikt.

Nic bardziej mylnego. [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak