Zakupy w hurtowni jubilerskiej

Na polskim rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej firm, których podstawowym celem działalności jest spełnienie oczekiwań właścicieli salonów jubilerskich. Dbają one o kompleksowe zaopatrzenie sklepów jubilerskich w cały możliwy asortyment.
Hurtownie jubilerskie mają w swojej ofercie wszystkie niezbędne produkty, które muszą znaleźć się w salonie jubilerskim. Można w nich kupić zarówno biżuterię, kamienie szlachetne, półfabrykaty, jak i produkty służące do czyszczenia i konserwacji biżuterii. Z racji ogromnej liczby produktów, jakie mają w swojej ofercie, na miejsce swojej lokalizacji wybierają miejscowości oddalone od większych miast, aby obniżyć koszty związane z wynajmowaniem dużych lokali.


Miejsce idealne
Najlepszym miejscem na otworzenie hurtowni produktów jubilerskich są obrzeża największych miast w Polsce. Przy takiej lokalizacji można bowiem liczyć na zwiększone zainteresowanie klientów i częste ich przyjazdy w celu wyboru produktów. Jednak nie zawsze udaje się znaleźć miejsce, które będzie spełniało wszystkie wymagania, dlatego też część hurtowni swoje siedziby ma na peryferiach. - Wybierają [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej