Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

TARGI AMBERIF SKOŃCZYŁY 25 LAT! | Polski Jubiler


TARGI AMBERIF SKOŃCZYŁY 25 LAT!

Przez 4 dni bursztynowy świat kręcił się wokół targów AMBERIF w Gdańsku: w trakcie jubileuszowej, srebrnej edycji 470 wystawców z 15 krajów oferujących przede wszystkim wyroby z bursztynu, ale także biżuterię i kamienie szlachetne, przedstawiło swoje nowości.

pws-2018-04-01

Z ich ofertą zapoznało się 6124 kupców z 54 krajów, w tym najliczniej z Polski, Niemiec, Chin i Wielkiej Brytanii. W centrum wydarzeń stały obchody 25-leciaAMBERIFU połączone z uroczystym wręczeniem Medali Prezydenta Gdańska i Bursztynowych Dźwigów dla osób szczególnie zaangażowanych w organizację Targów i promowanie bursztynu. Splendoru imprezie dodawały wydarzenia towarzyszące, przede wszystkim konkursy Amberif Design Award i MercuriusGedanensis, wystawy współczesnej sztuki złotniczej oraz Gala Bursztynu i Mody AMBER LOOKtrends&styles. Jednym z ważniejszych wydarzeń targów AMBERIF było międzynarodowe sympozjum „Bursztyn. Nauka i sztuka”, w którym wzięło udział ponad 120 naukowców z 15 krajów.