Najważniejsze spotkanie branży bursztynowej

pj_2010_1-2.jpgPo raz siedemnasty odbędą się Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif. W dniach 10-13 marca do Gdańska przyjedzie blisko 450 wystawców, przede wszystkim z Polski, lecz również z Litwy, Belgii, Niemiec, Włoch czy Turcji. Organizatorzy spodziewają się, że ich stoiska odwiedzi sześć tysięcy gości z ponad 40 krajów całego świata.


Targi Amberif od momentu ich powstania stały się największymi targami bursztynu. To właśnie jemu poświęcone będą Bursztynowa Hala 05 oraz Bursztynowo-Srebrna Hala 04. Naszyjniki, kolie, pierścionki i wszelkie inne ozdoby w wersjach klasycznych i awangardowych ze srebrem, złotem, drewnem czy tkaniną można będzie zobaczyć na stoiskach prawie 300 wystawców z Polski i Litwy.


Tegoroczne atrakcje

Zawsze wyjątkowym zainteresowaniem na Amberifie cieszy się umiejscowiona na antresoli hali bursztynowej Galeria Projektantów. Prezentowane tam prace to wytwór wyobraźni i rąk artystów plastyków i projektantów biżuterii. By trafnie przewidywać nadchodzące trendy i pomysły wykorzystywane w biżuterii, war [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl