Autorska w sieci

Projektantów i twórców biżuterii stale przybywa. Powstają nowe szkoły, organizowane są kursy, a także szkolenia w zakresie projektowania i tworzenia biżuterii. Amatorzy i profesjonaliści oferują swoją biżuterię. Niestety w Polsce istnieje coraz mniej galerii, w których można zaprezentować odbiorcom swoje kolekcje biżuteryjne.

pj-2017-05at-15

Galerii z biżuterią autorską nie przybywa, a wprost przeciwnie – z roku na rok ubywa. Wysokie koszty utrzymania galerii, koszty związane z utrzymaniem pracowników, zamawianiem towaru i nawiązaniem kontaktów z artystami sprawiają, że mało kto decyduje się na otwarcie tradycyjnej galerii z biżuterią autorską.

Koszty i kontakt z klientem

Przyczyny tego stanu rzeczy należy upatrywać w wysokich kosztach utrzymania galerii autorskiej. Należy także zauważyć, że tradycyjne sklepy ściągają coraz mniejszą liczbę klientów. Polacy przyzwyczaili się do kupowania biżuterii za pośrednictwem sieci, gdzie mają znacznie większy wybór i niższe ceny. Mogą też wybierać spośród szerokiej oferty projektantów, którzy prezentują swoje wyrob [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl