Smart biżuteria

Nowoczesne rozwiązania technologiczne wkraczają do naszego życia w wielu jego aspektach. Nie dziwi zatem fakt, że twórcy biżuterii chcą, aby tworzone przez nich przedmioty odpowiadały wymaganiom współczesnych czasów i dostosowane były do wymagań rynku. Dlatego też coraz częściej możemy znaleźć biżuterię inteligentną, która nie tylko zdobi jej posiadacza, ale także znacznie ułatwia mu życie.

pj-2017-05at-13

Jubilerskie koncerny oraz firmy odzieżowe oferują swoim klientom biżuterię, która dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań jej posiadacza, a także za sprawą nowoczesnego wzornictwa wpisuje się w trendy modowe.

Inteligentne pierścionki

Od niemal trzech lat twórcy smart biżuterii doskonalili rozwiązania technologiczne w taki sposób, aby mała ozdoba była w pełni funkcjonalna i pozwalała na umieszczenie w niej nowoczesnych technologii. I śmiało można powiedzieć, że starania twórców zostały uwieńczone sukcesem. Jak na razie największą popularnością wśród klientów na całym świecie cieszy się pierścionek Ringly.

Pierścionek wykonany ze złota z kamieniami szlachetnymi (można wybierać między diamentem, szafirem, szmaragdem, onyksem oraz kwarcem), który na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjna biżuteria. Aby wykorzystać w pełni jego funkcje, należy pobrać aplikację na telefon. Jego twórczyni, a zarazem dyrektor generalna Christina Mercando osiągnęła założony wcześniej cel, a mianowicie udało jej się stworzyć pierścionek, który na pierwszy rzut oka wygląda na zwyczajną biżuterię, a technologia n [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl