Wakacyjne zegarki dla kobiet

Zegarki traktowane są jako dodatek, który uzupełnia stylizację. Zastępują bransoletki i pozwalają na zmianę wizerunku. Dlatego też niezwykle ważne jest ich wzornictwo.

pws-2017-08a-34

Kolekcje damskich zegarków zmieniają się z sezonu na sezon. Wszystkie marki zegarmistrzowskie starają się z a s k o c z y ć s w o i c h odbior ców, oferując ciekawe rozwiązania zarówno stylistyczne, jak i technologiczne.

Im ciekawi ej, tym lepiej

Kobiety w polskich salonach jubilerskich bardzo często decydują się na zegarek biżuteryjny. Zegarki na łańcuszku czy cienkiej srebrnej lub złotej bransoletce cieszą się największą popularnością, a wszystko za sprawą mody na noszenie kilku ozdób na przedramieniu. Zegarki biżuteryjne bez żadnego problemu można bowiem łączyć z bransoletkami. A tych im więcej, tym lepiej. Klientki polskich salonów jubilerskich poza zegarkami biżuteryjnymi wybierają czasomierze, których paski wykonane są ze skórzanych, kolorowych, niejednokrotnie ręcznie malowanych pasków. – Dla kobiet liczy się przede wszystkim wygląd zegarka – mówi Mikołaj Kryczkowski, właściciel salonu jubilerskiego. – Chcą, aby był modny i pasował do ubrania – dodaje. Kolorowe, delikatne zegarki spełniają te wymagania. Polki wybierają kolory pastelowe. – Bardzo często, kierując się trendami, chcą mieć zegarki, których autorami są projektanci mody – zauważa Mikołaj Kryczkowski. – Wiedzą bowiem, że te modele będą wpisywały się w trendy modowe – dodaje. Dlatego też w polskich salonach zegarmistrzowskich pojawia się coraz więcej czasomierzy sygn [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej