Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Targi w Niemczech | Polski Jubiler


Targi w Niemczech

Od 30 września do 3 października w Idar- -Oberstein (Niemcy) obędą się targi jubilerskie Intergem. Targi te znane są przede wszystkim ze sprzedaży kamieni rzadkich, szczególnie drobnych kamieni szlachetnych, a także klejnotów premium.

pws-2017-08a-06

Intergem stały się wizytówką lokalnego przemysłu. Na targi zjeżdżają wszyscy zainteresowani kupnem kamieni kolorowych. Jak podkreślają organizatorzy, wystawcy zaproponują różnorodną ofertę kamieni o barwach fantazyjnych. Oczywiście wszyscy odwiedzający będą mieli także możliwość zakupu pereł, biżuterii, a także maszyn i narzędzi jubilerskich. Na targach zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w branży jubilerskiej. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach i warsztatach przybliżających wiedzę na temat nowych rozwiązań stosowanych w branży jubilerskiej.