Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Nowa kolekcja zegarków Scuderia Ferrari z linii Primato | Polski Jubiler


Nowa kolekcja zegarków Scuderia Ferrari z linii Primato

Nowa kolekcja Primato powstała dla uczczenia siedemdziesięciolecia sukcesów w sportach wyścigowych samochodów z włoskiego Maranello.

pws-2017-08a-05

Tworzy ją szeroki wachlarz modeli – od wielofunkcyjnych automatów na skórzanych paskach po precyzyjne chronografy z mechanizmem kwarcowym. Najbardziej charakterystycznym modelem dla całej kolekcji jest model Primato. Elementami rozpoznawczymi dla czasomierza z tej serii jest widoczny wirnik umieszczony na deklu, który umożliwia obserwację pracy mechnizmu, oraz logo marki z Maranello umieszczone na tarczy zegarka. Sportowy charakter opisywanemu czasomierzowi nadają krwistoczerwone wykończenia typowe dla samochodów Ferrari.