Zaopatrzenie od A do Z

Właściciele hurtowni kamieni nie mogą narzekać na brak klientów. Niemal każdy jubiler zaopatruje się u nich w niezbędne do pracy kamienie. A hurtownicy starają się jeszcze bardziej przywiązać do siebie klientów i oferują im, poza kamieniami, różnego rodzaju półfabrykaty, aby w pełni zaspokoić wymagania rynku.


pj_2009_12-32.jpg

Stałe poszerzanie asortymentu powoduje, że jubilerzy i producenci biżuterii nie wyobrażają sobie funkcjonowania na rynku jubilerskim bez możliwości korzystania z usług hurtowni kamieni jubilerskich. Jednak rynek jubilerski stale się zmienia i przed hurtownikami pojawiają się nowe wymagania, które, aby stać się konkurencyjnymi wobec innych podmiotów, będą musieli spełnić.


Liczba klientów rośnie

Właściciele hurtowni podkreślają, że stale przybywa im klientów, którzy zainteresowani są kompleksową obsługą ich punktów. Zamawiają u hurtowników niemal wszystko, co potrzebne jest w pracy producenta biżuterii. Nie dziwi zatem fakt, że hurtownicy wprowadzają do swojego asortymentu stale nowe towary i usługi. - Początkowo miałem w swojej hurtowni tylko półfabrykaty srebrne, jednak klienci wymusili na mnie poszerzenie asortymentu o kamienie jubilerskie i maszyny niezbędne w pracy jubilera - mówi Piotr Ważczyk, właściciel hurtowni. - Moim klientom zależy, żeby ich zamówienia realizowane były przez jedną firmę, ponieważ w ten sposób znacznie oszczędzają swój czas i mogą w pełni zaangażować się w prowadzenie swojej działalności - dodaje. I mimo że hurtownie kamieni jubilerskich funkcjonują w Polsce zaledwie od paru lat, to wielu jubilerów nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich. Klienci hurtowni podkreślają, że do robienia zakupów w wyspecjalizowanych punktach zachęca ich możliwość uzyskania rabatów oraz fakt, że w jednym miejscu mogą znaleźć wiele interesujących ich produktów.


Hurtownie ułatwiają jak mogą

Hurtownicy, starając się pozyskać jak najwięcej klientów, zazwyczaj proponują im dwa rodzaje zaopatrywania w towar. Producenc [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej