Wieszak z biżuterią

pj_2009_12-47.jpgW niemal każdym sklepie odzieżowym można znaleźć bardzo tanią biżuterię, która cieszy się zainteresowaniem klientek. Tania, plastikowa biżuteria, pasująca do ubrań, znajduje coraz większy krąg odbiorców.


Sprzedawanie tanich ozdób przez sieciowe sklepy odzieżowe powoduje, że salony jubilerskie z roku na rok tracą swoich klientów, którzy przy okazji zakupów odzieżowych zaopatrują się we wszystkie niezbędne dodatki.


Tania i modna

Główną zaletą biżuterii oferowanej przez sklepy odzieżowe jest jej cena. Ozdoby te wykonane są najczęściej z plastiku bądź metalu i ich główną powinnością jest pasowanie do prezentowanej kolekcji ubrań. Sklepy odzieżowe starają się bowiem przekonać klientki, że wystarczy kupić w nich mały dodatek w postaci broszki, pierścionka i naszyjnika, aby zamanifestować własny, unikatowy styl. Menedżerowie sklepów dokładają wszelkich starań, aby wzbudzić w klientach przekonanie, że plastikowa biżuteria może zmienić wygląd całego stroju i nadać mu zupełnie inny charakter.

Tym samym coraz częściej udaje się im skłonić swoich klientów do zakupów biżuterii w ich punktach zamiast w salonach jubilerskich. Ozdoby oferowane przez sklepy odzieżowe wykonane są z bardzo nietrwałych materiałów, w wyniku czego bardzo szybko się niszczą i klientki są zmuszone do kupna nowych ozdób przy okazji wymiany garderoby. Wraz z wprowadzeniem do sieciowych sklepów odzieżowych nowych kolekcji odzieżowych prezentowane są nowe kolekcje biżuterii, które według ich projektantów pasują do ubrań. Markowe sklepy odzieżowe oferują swoją biżuterię, najczęściej reklamując ją jako modne dodatki, które doskonale wpiszą się w trendy nadchodzących sezonów.


Tandeta i nietrwałość

Firmy odzieżowe rozpoczęły dynamiczną walkę o klientów, którzy jeszcze do niedawna wszystkich zakupów biżuteryjnych dokonywali w salonach jubilerskich. Dla sieciowych sklepów odzieżowych walka [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej