Narzędzia jubilerskie na miarę XXI wieku

Sprzedawcy narzędzi i maszyn jubilerskich nie mają powodów do narzekania. Sprzedaż specjalistycznego sprzętu utrzymuje się na zadowalającym poziomie, głównie za sprawą młodych twórców wchodzących na polski rynek jubilerski.

pws-2017-06a-16

Specjalistycznym sprzętem zainteresowani są także producenci, grawernicy oraz właściciele punktów usługowych, w których dokonuje się naprawy biżuterii.

Niezbędne narzędzia

Narzędzia i maszyny jubilerskie oferowane na polskim rynku sprzedają się dobrze, głównie ze sprawą ich wyspecjalizowania. Każda firma może znaleźć w ofercie hurtowni ze sprzętem jubilerskim niezbędne narzędzia i maszyny. Zapotrzebowanie rynku jest ogromne. Każdy zakład produkcyjny stale potrzebuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak gumy wulkanizacyjne, woski, masy odlewnicze, ligury itp. Podobnie wygląda sytuacja sklepów jubilerskich, które nie obejdą się bez polerki do odświeżania biżuterii, wagi czy obrączek miarowych. Należy pamiętać, że inwestycja w nowoczesne maszyny i narzędzia pozwala firmie na obniżenie kosztów produkcji. Umożliwiają one także znacznie szybsze i precyzyjniejsze wykonanie biżuterii. Posiadanie nowych m [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej