Zegary w salonie

Salony zegarmistrzowskie otwierają się na potrzeby klientów, wprowadzając stale nowy asortyment. Możemy w nich znaleźć już nie tylko zegarki wyprodukowane przez znane szwajcarskie firmy czy modne w danym sezonie czasomierze, ale także zegary, które w ostatnim czasie stały jednym z popularniejszych elementów dekoracji wnętrz.

pws-2017-04ac-31

W salonach w całej Polsce pojawiają się zegary ścienne i stojące, które swoim wzornictwem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Salon otwarty na klienta

U zegarmistrza można kupić zegary najdroższych marek, ale także czasomierze polskich projektantów, którzy dopiero debiutują na rynku. – Największym zainteresowaniem cieszą się zegary stylizowane na stare – mówi Wojciech Piekielnik, właściciel salonu zegarmistrzowskiego „Czas”. – Kupują je osoby, którym zależy na podkreśleniu specyfiki swojego wnętrza. Zazwyczaj domy osób zamawiających ten rodzaj zegarów zdominowane są przez antyki – dodaje. Do antyków i mebli stylizowanych na stare najbardziej pasują czasomierze drewniane, stare bądź stylizowane na stare, podkreślają one bowiem charakter wnętrza. – Klienci potrafią wydać na nie nawet 7 tys. złotych – informuje Wojciech Piekielnik. – Średnio przeznaczamy na zakup zegara stojącego 3 tys. złotych – dodaje. Dużą popularnością cieszą się także zegary nowoczesne. W tym wypadku podstawowym kryterium wyboru jest design. Zegary muszą zaskakiwać, być oryginalne. – Oczywiście nowoczesne zegary muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wśród [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej