Moda dla wszystkich

Polski rynek jubilerski szybko zareagował na zmiany. Pojawiło się na nim wiele salonów proponujących klientom biżuterię modową. A klienci niezwykle chętnie je odwiedzają.

pws-2017-04ac-20

Biżuteria modowa jest najchętniej kupowanym rodzajem biżuterii w Polsce. Klientki wybierają ją nie tylko ze względu na jej sezonowy charakter czy cenę, ale ze względu na jej wzornictwo. Bogactwo stylów i form dostępnych na rynku biżuterii fashion jest bowiem imponujące.

Zmiany na rynku

Masowe pojawienie się biżuterii modowej zmieniło podejście Polaków do biżuterii. Przestała być utożsamiana z luksusowym dobrem, na które stać tylko najbogatszych, a stała się ogólnodostępnym towarem, na który niemal każdy może sobie pozwolić. Producenci biżuterii modowej starają się tak konstruować swoją ofertę, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Dlatego też klienci mogą wybierać z szerokiej gamy proponowanych wzorów i fasonów – od form klasycznych po najbardziej ekstrawaganckie. Specjaliści podkreślają, że biżuteria modowa zapełniła niszę, która wystąpiła na rynku jubilerskim. Biżuteria stała się akcesorium modowym, które w zależności od humoru, pory dnia, stroju można wymieniać. Wpływ na taki stan rzeczy z całą pewnością ma idea, która przyświeca jej twórcom: biżuteria musi być aktualna i wpisywać się w trendy. Należy zauważyć, że zabawa modą przestała być luksusem zarezerwowanym dla wąskie [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl