Stylowy design

Sklepy jubilerskie powinny jednak jak najbardziej różnić się między sobą. Dlatego też każdy właściciel takiego sklepu powinien starać się nadać swojemu punktowi niepowtarzalny charakter.

pj_2009_11-42.jpg

Jubilerzy stawiają na uniwersalność

Nowoczesne meble przeznaczone do sklepów jubilerskich dają duże możliwości aranżacji salonu. Poszczególne elementy można łączyć z różnymi materiałami, takimi jak szkło, kolorowe szkło akrylowe czy metal, tworząc tym samym indywidualny charakter sklepu. Meble muszą bowiem pozwalać na dowolne zagospodarowanie przestrzeni salonu, a nie wypełniać go w całości.


Odpowiednie umeblowanie będzie tworzyło niecodzienny klimat sklepu i sprawiało, że klient będzie bardzo dobrze się w nim czuł. - W polskich salonach jubilerskich dominują meble drewniane, które sprawiają wrażenie, że niemal każdy sklep jubilerski jest taki sam. Mało kto stara się podkreślić indywidualny styl swojego sklepu - mówi Piotr Fraczykowski, projektant wnętrz. - Polacy strasznie boją się koloru i oryginalności w formie - dodaje. Meble w salonie jubilerskim muszą stanowić tło dla zamkniętej w nich biżuterii.


Nie mogą jej zdominować swoim kształtem bądź kolorem. Powoduje to, że nie każdy rodzaj mebli możemy umieścić w sklepie. Warto jednak zastanowić się nad przełamaniem ogólnie panującego trendu, aby umeblowanie sklepu jubilerskiego utrzymane było w tonacji ciepłego brązu, a meble wykonane były z drewna. Producenci sklepów jubilerskich starają się wyjść naprz [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej