Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

ICE time – nowy styl na nowe czasy | Polski Jubiler


ICE time – nowy styl na nowe czasy

Na polskim rynku zegarmistrzowskim pojawił się nowy model zegarka Ice. W nowej kolekcji ICE timezaprezentował damskie zegarki z matowymi kopertami w kolorze różowego złota, czekolady, a nawet fioletu.

pws-2017-04ac-13

Wkolekcjach przeznaczonych dla kobiet tarcze zachwycają minimalistyczną elegancją. W ofercie znajdują się modele w kolorze błękitu nocy, bieli, czerni, khaki oraz burgundu. Tarcze z gradientem w kolorze złotego różu, złota lub srebra dodają zegarkom luksusowego charakteru vintage. Model ICE timewoman jest dostępny ze średnią i małą kopertą, dzięki czemu pasuje na każdą rękę. ICE-WATCH to belgijska marka, która od dziesięciu lat podbija rynek zegarkowy na całym świecie z inicjatywy Jean-Pierre Lutgen, który poprzez liczne wycieczki do Azji oraz sieć zaufanych i wiarygodnych partnerów stworzył koncepcję nowej marki zegarmistrzowskiej i zaprezentował zegarek.