Glam by SPARK

Tiul, koronka, organza, szyfon… czasy gdy te tkaniny kojarzone były z balowymi sukniami, wystawnymi przyjęciami odeszły bezpowrotnie. Dzisiaj każda szanująca się fashionistka wie, że wieczorowe przezroczystości nosimy na co dzień, do biura, na uczelnię, do pracy i na randkę. Trend znalazł odbicie nie tylko w strojach, czy butach ale także w biżuterii. Nowością jest wyjątkowa biżuteria marki SPARK, która oferuje cały kalejdoskop modnych bransoletek, wykonanych z miękkiej, aksamitnej Alcantary, kryształów Swarovski Crystals oraz organzy. W kolejce po nie ustawią się nawet te z nas, które dotychczas trzymały się bardziej klasycznych rozwiązań.

pws-2017-01t-43

Wiele z nas ma problem z doborem biżuterii do codziennej stylizacji. Wyzwaniem jest jak dobrać odpowiednią by była zgodna z dress kodem, albo by nie odwracała uwagi od samego stroju. Dobrze, by finezyjnie podkreślała urodę, ale jednocześnie, by nie była zbyt krzykliwa. Jedną z propozycji może być bransoletka Daisy. Kunsztowne wycięcia w kształcie koronkowych kwiatów zestawione zostały tutaj z pięknie kontrastującymi kryształami Swarovski® Doskonały wybór dla każdej wielbicielki stylu glamour.

Panie, odnajdujące się w klimatach Bliskiego Wschodu z pewnością ukochają sobie bransoletkę Arabesque, której design inspirowany jest koniczyną marokańską. Dostępna w dwóch wersjach efektownie uzupełni każdą nawet najbardziej klasyczną stylizację.

Rock linear to z kolei buntowniczka z wyboru. Nie chodzi na ugody i zawsze walczy do końca. Zdecydowana, z charakterem, nieustępliwa, kocica… a tak naprawdę, pod płaszczem drapieżności, skrywająca w sobie małego, przytulnego, puchatego kociaka kobietka. Bransoletka Rock Linear to świetny wybór dla odważnych pań, pragnących zamanifestować swoją obecność na spotkaniu towarzyskim. Żaden, odziany nią nadgarstek, nie przejdzie obok nas niezauważony.
Wielbicielki stylu glamour mogą wybierać także spośród innych propozycji SPARK SILVER JEWELRY dostępnych w butiku on-line na www.spark-shop.com