Mariaż biżuterii z technologiami

o, że twórcy eksperymentują, nie powinno nas dziwić. Klienci w salonach jubilerskich chcą być stale zaskakiwani i oczekują, że twórcy biżuterii spełnią ich oczekiwania.

pws-2017-01-11

Stąd coraz częściej twórcy biżuterii wykorzystują w swojej pracy nowoczesne technologie. Tradycja wiąże się u nich z nowoczesnością i pozwala na stworzenie niezwykłych okazów jubilerskich. Drogą, którą podążają najczęściej, jest tworzenie biżuterii funkcjonalnej, która będzie nie tylko zdobiła, ale także ułatwiała życie jej użytkownikowi.

SMS na pierścionku

Pierścionki, które pozwalają na odbieranie i wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych, bransoletki monitorujące aktywność fizyczną użytkownika, naszyjniki z wybudowanym odtwarzaczem mp3 – to wszystko jest już dostępne na polskim rynku jubilerskim. Teraz twórcy biżuterii chcą wykonać kolejny krok i stworzyć biżuterię, która pozwoli na dokonywanie płatności. Posiadanie pierścionka czy bransoletki, w zamyśle jej twórców, pozwoli na korzystanie z własnych środków finansowych w dowolnym momencie. Biżuteria płatnicza ma być wykonywana z materiałów jubilerskich, a następnie wzbogacana o chip z informacją o posiadaczu. Jednocześnie, jak sugerują twórcy biżute rii, będzie można kodować na nich inne informacje, które znacznie ułatwią funkcjonowanie w świecie. Jednak na razie ten typ biżuterii jest pieśnią przyszłości. Niemniej twórcy niemal z sezonu na sezon wprowadzają do salonów z biżuterią kolekcje, w który [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak