Częstochowski Plastyk na stażach zagranicznych

Zespół Szkół Plastycznych w Częstochowie jest artystyczno-zawodową szkołą średnią liczącą około 300 uczniów, o najdłuższej w Polsce tradycji kształcenia w kierunkach form użytkowych: złotnictwo,ceramika, oraz jako pierwsza w Polsce kształcącą w kierunku grafiki użytkowej – form wydawniczych.

pws-2017-01-07

Od 2000 roku szkoła uczestniczy w projektach unijnych w ramach programu Leonardo da Vinci Erasmus+ jako instytucja wnioskująca i przyjmująca. Mobilność międzynarodowa podnosi kompetencjezawodowe i językowe kadry edukacyjnej, co przyczynia się do podniesienia jakości kształcenia. Równocześnie zwiększa dostępność do najnowszych programów wykorzystywanych przy projektowaniu, pobudza kreatywność, doskonali znajomość języka, znosi bariery dotyczące europejskich rynków pracy czy dalszego kształcenia się, nie tylko w Polsce. Proponowane tematy stażowe otwierają nowe obszary wiedzy, niedostępne dla naszych uczniów w ramach obecnych podstaw programowych, zachęcające do projektowania kreatywnego, multimedialnego, w nowoczesnych narzędziach 3D.

p</div></body></html> [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Radosław Wójcik