Biżuteria na Mariackiej

Za nami już dziesiąta edycja bursztynowych targów Ambermart, na które przybyło ponad 130 wystawców oraz prawie 3700 odwiedzających z 28 krajów. Zdaniem organizatorów oraz odwiedzających, gdańskie targi zakończyły się sukcesem.


pj_2009_10-7.jpg

Między 10 a 12 września targi Ambermart odwiedziła rekordowa liczba gości, zaskakująco dużo odwiedzających pochodziło z USA i Europy Zachodniej.


Tegoroczni laureaci

Podczas targów rozstrzygnięte zostały dwa konkursy. Pierwszy z nich skierowany był przede wszystkim do internautów, których zadaniem było wybranie najlepszego kompletu biżuterii spośród prac zgłoszonych do konkursu i zarejestrowanych na stronie internetowej organizatorów. W konkursie galerii Ambermart zaprezentowane zostały 34 obiekty jubilerskie. Internauci wybrali srebrną bransoletkę zgłoszoną przez firmę Amber Ring Stanisława Całki. Natomiast w drugim konkursie skierowanym do publiczności zgromadzonej na targach zwycięzcą został Jacek Ostrowski, Ostrowski Design. Jego zestaw biżuterii - kolczyki, pierścionek i bransoletka - otrzymał najwięcej głosów odwiedzających targi.


Imprezy towarzyszące

Równolegle z targami zaprezentowane zostały trzy wystawy biżuterii. Pierwsza z nich odbyła się w galerii Ambermoda, gdzie można było podziwiać prace Bogdana Mirowskiego, autora m.in. Bursztynowego Słowik [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl