JUBINALE Christmas 2016

Zbliża się czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku, który bez wątpienia jest jednym z gorętszych okresów w branży jubilersko zegarkowej. Spotkanie Handlowe JUBINALE Christmas stwarza więc wyjątkową okazję dla wszystkich zainteresowanych do zrobienia zakupów hurtowych oraz zaopatrzenia się w niezbędny asortyment w jednym miejscu i o jednym czasie u wielu wystawców.

Ubiegłoroczna edycja JUBINALE Christmas, pomimo faktu, iż była pierwszą, dla większości firm okazała się owocna. Wystawców odwiedzili kupcy przede wszystkim z Polski, ale również ze Słowacji, Chin, Węgier, Czech oraz Ukrainy, Austrii i Niemiec. Wszystko wskazuje na to, że dzięki tej nowej inicjatywie Kraków ma szansę stać się głównym miejscem spotkań branży jubilerskiej w Polsce również przed okresem bożonarodzeniowym.

Jesienna impreza skierowana jest wyłącznie do odbiorców branżowych, właścicieli i pracowników sklepów, galerii i salonów jubilerskich, hurtowników, producentów oraz projektantów biżuterii i nie przewiduje odwiedzin publiczności. Oferowany przez 60 wystawców bogaty asortyment wyrobów z pewnością pozwoli wszystkim odwiedzającym kupcom uzupełnić swoją ofertę zgodnie z aktualnymi trendami i zapotrzebowaniem. Możemy być pewni, że wystawcy specjalnie na to spotkanie przygotują atrakcyjne oferty zarówno na zakupy jak i składane zamówienia.

Prowadzisz galerię, salon jubilerski, sklep stacjonarny lub internetowy? A może sam tworzysz biżuterię? Koniecznie przyjedź do Krakowa, zapoznaj się z ofertą wystawców i dokonaj fantastycznych zakupów!

Termin spotkania: 8-9.11.2016 (wtorek, środa)

Miejsce spotkania: EXPO Kraków, Galicyjska 9