Programy graficzne

Za projektowanie komputerowe biżuterii zabiera się coraz więcej osób. Młodzi ludzie szukający swojego miejsca na rynku, artyści, projektanci oraz twórcy biżuterii, coraz chętniej inwestują w programy graficzne, które pozwalają im na tworzenie idealnej biżuterii.

pws-2016-10zz-19

Programy pozwalają na większą swobodę twórczą oraz tworzenie projektów, które nie byłyby możliwe przy użyciu tradycyjnych metod. Programy umożliwiają tworzenie najbardziej skomplikowanych wzorów.

Oprogramowanie dla projektantów

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących programy graficzne. Programy dostosowane są do potrzeb zarówno początkujących projektantów, jak i profesjonalistów. Oczywiście programy pojawiające się na rynku są bardzo różnej jakości. I wbrew pozorom nie wszystko zależy od ceny. W Polsce popularność zyskało kilka programów, które, można powiedzieć, wykorzystywane są masowo. – Rynek oprogramowania do projektowania biżuterii jest specyficzny i znacznie różni się od innych. Na polskim rynku funkcjonuje już kilka programów, które już mają ugruntowaną pozycję – mówi Bartosz Medyński, specjalista ds. systemów CAD /CAM z firmy 3D Master. – Spowodowane jest to tym, że zazwyczaj wiele osób uczy się projektować w danym programie już wcześniej na studiach i rozpoczynając pracę zawodową lub własną działalność sięga po program już sobie znany. Niedawno na rynku pojawiła się nowość, czyli Jewelry CAD Dream, który mamy w ofercie. To innowacyjny program do tworzenia biżuterii, popularny na rynkach europejskich – dodaje Bartosz Medyński. Polacy eksperymentują i chętnie inwestują pieniądze w nowoczesne oprogramowanie, które umożliwia tworzenie w pełni profesjonalnej biżuterii. Warto odno [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak