Nowoczesna sprzedaż

Nowoczesny salon jubilerski to nie tylko doskonale wyposażone wnętrze i wysokiej jakości biżuteria, którą można zaproponować klientom, to także oprogramowanie komputerowe, znacznie usprawniające pracę.

pws-2016-10zz-18

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek branżę, która obywa się bez specjalnie dla niej przygotowanego oprogramowania komputerowego. Każda branża ma swoją specyfikę, inne wymagania i potrzeby, a odpowiednio dobrane oprogramowanie komputerowe nie tylko ułatwia pracę, ale także sprawia, że dany sklep czy warsztat jubilerski prowadzony jest we właściwy sposób, który niweluje ryzyko wielu pomyłek.

Specjalistyczne produkty

Na polskim rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej produktów „uszytych na miarę” jubilerów. Niemal wszystkie reklamowane są jako najodpowiedniejsze dla branży jubilerskiej. Nie zawsze jednak tak właśnie jest. Wiele produktów nie spełnia podstawowych oczekiwań i zamiast ułatwiać pracę, znacznie ją spowalnia. Decydując się na zakup odpowiedniego oprogramowania, należy zwracać uwagę na wszystkie możliwości, jakie daje program, i nie zadowalać się produktami niespełniającymi podstawowych wymagań. – W porównaniu z rynkiem oprogramowania dla innych branż, oferta dla jubilerów nie jest w Polsce zbyt bogata, a produkty, które pojawiają się na rynku, są mało kompleksowe i nie spełniają specyficznych potrzeb branży jubilerskiej – mówi Mirka Achinger, prezes ODL. – Aby system dla jubilerów funkcjonował poprawnie, musi zawierać odpowiednie parametry kartotek towarów. Muszą one zawierać r [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl