Butiki z duszą

Artyści i projektanci biżuterii szukają nowych miejsc, w których mogliby sprzedawać swoje wyroby. Coraz popularniejsze stają się butiki, w których oferowane są nie tylko akcesoria modowe, ale i meble czy dodatki do domu.

pws-2016-10zz-11

Zainteresowanie Polaków nowoczesnym wzornictwem przemysłowym przekłada się na wzrost sprzedaży biżuterii. Jej twórcy stają się wykorzystać każdą okazję, aby zaprezentować odbiorcom swoje dokonania artystyczne.

Biżuteria i meble

Jeszcze do niedawna biżuterię autorską można było znaleźć w galeriach z biżuterią i butikach z autorskimi kolekcjami odzieży. Biżuteria traktowana była jako uzupełnienie kolekcji odzieżowej. Artyści, którzy zdecydowali się na wprowadzenie swoich wyrobów do salonów z odzieżą, niejednokrotnie skarżyli się na fakt, że klienci mając do wyboru wydanie do tysiąca złotych na garderobę, nie chcą kupować biżuterii nawet za trzysta czy czterysta złotych. Twórcy biżuterii i projektanci odzieży nieomalże konkurują ze sobą o tego samego klienta. – Na polskim rynku toczy się walka o klienta – mówi Marta Przybył, projektantka biżuterii. – Są sklepy, w których biżuteria traktowana jest na takich samych zasadach jak ubrania, proponowana klientom chętnie, a co za tym idzie sprzedawana, są jednak miejsca, w których biżuteria nie jest eksponowana, a nawet bywa traktowana jako konkurencja – dodaje. Podkreślenia wymaga również fakt, że nie lada wyczynem dla młodego projektanta biżuterii jest wprowadzenie swojej kolekcji do buti [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk