Luksus za pośrednictwem klawiatury

pj_2009_09-24.jpgBiżuteria w Polsce kupowana jest przez najbogatszych. Z badań wynika, że najbardziej majętne osoby to osoby najczęściej korzystające z zakupów za pośrednictwem komputera. Są to nabywcy, o których z całą stanowczością można powiedzieć, że są bardzo świadomymi konsumentami. Nie od dziś wiadomo, że dobra luksusowe, do których należy biżuteria, kupują osoby, które chcą zaspokoić swoje potrzeby emocjonalne.


Osoba decydująca się na zakup biżuterii spodziewa się, że sam moment wyboru produktu dostarczy jej określonych emocji. W momencie, gdy wchodzi do salonu jubilerskiego, oczekuje, że będzie przeżywała podobne doznania, jakich może doświadczyć w galerii sztuki. Jednak na polskim rynku jubilerskim pojawiło się wiele sklepów oferujących swoje produkty za pośrednictwem sieci, a ich strony internetowe bardziej przypominają wirtualną wizytę w muzeum sztuki niż w zwykłym sklepie internetowym. Firmy specjalizujące się w tworzeniu stron internetowych pokazujących biżuterię dwoją się i troją, aby zaprezentować drogocenności jak najwytworniej.


Luksusowy [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk