Obrączka dla singla

Wśród klientów salonów jubilerskich na całym świecie zapanowała moda na kupowanie obrączek dla siebie samych, głównie za sprawą artykułu Liany Satenstein w amerykańskim Vogue. Jak zauważyła dziennikarka, nigdzie nie jest napisane, że obrączkę i pierścionek zaręczynowy może nosić tylko osoba pozostająca w związku małżeńskim.

pws-2016-08h-18

Artykuł wywołał dyskusję, czym tak naprawdę jest pierścionek zaręczynowy i obrączka. Czy biżuteria tradycyjnie postrzegana jako ślubna, na palcu singielki stanie się tylko zwykłym pierścionkiem, czy będzie symbolem jej niezależności? Na pytania nie udało się odpowiedzieć. Ale zainteresowanie obrączkami dla singli zaczęło rosnąć. „Obrączka dla siebie” niemal niczym nie różni się od tradycyjnej, poza spersonalizowanym tekstem na niej umieszczonym. Moda powoli dociera także do Polski, a niektórzy producenci biżuterii specjalizują się w tworzeniu obrączek dla indywidualistów.

Zaręczyny ze sobą

Kupowanie sobie biżuterii tradycyjnie postrzeganej jako biżuteria ślubna staje się powoli ogólnoświatowym trendem. Kobiety w salonach jubilerskich coraz częściej decydują się na pierścionek z brylantem, który bynajmniej nie świadczy o zaręczynach, ale o świadomym wyborze pozostania samą. Klientki salonów jubilerskich [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk