Prefabrykaty i maszyny

Moda na samodzielne tworzenie biżuterii spowodowała, że na polskim rynku jubilerskim powstało wiele firm wyspecjalizowanych w sprzedaży akcesoriów do jej produkcji. Każdy, zarówno profesjonalista, jak i amator, może zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne mu materiały do produkcji biżuterii.

pws-2016-08h-11

Dzięki sklepom z akcesoriami jubilerskimi można w dość krótkim czasie zgromadzić wszelkie niezbędne materiały do samodzielnego tworzenia biżuterii. Znajdują się w nich bowiem i profesjonalne maszyny i narzędzia jubilerskie i koraliki czy sznurki, z których początkujący „twórca” może wykonywać swoje pierwsze kolekcje biżuterii.

Wszystko w jednym miejscu

Właściciele sklepów z akcesoriami jubilerskimi, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, mają w swoim asortymencie wszelkie niezbędne materiały umożliwiające stworzenie biżuterii. Złotnicy zaopatrują się w nich w metale i kamienie jubilerskie, a amatorzy w rzemyki, sznurki i koraliki. Największym zainteresowaniem cieszą się w nich szklane, różnobarwne koraliki, przygotowane do nawleczenia. – W sklepach z akcesoriami jubilerskimi musi być wszystko, począwszy od pilnika i opakowania, a na modnych prefabrykatach skończywszy – mówi Bogdan Wyżykiewicz, jubiler. – Jubilerzy czy początkujący twórcy nie chcą tracić czasu na poszukiwanie potrzebnych produktów, chcą znaleźć wszystko w jednym miejscu – dodaje. I rzeczywiście, oferta sklepów jubilerskich jest zróżnicowana. Poza materiałami do produkcji biżuterii można znaleźć w nich prefabrykaty, charmsy i zawieszki, opakowania, kleje czy nawet profesjonalne narzędzia do obróbki kamieni szlachetnych, słowem wszystko, co umożliwia wykonanie biżuterii zarówno p [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk