Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody | Polski Jubiler


Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody

4 sierpnia w Centralnej Bibliotece Rolniczej na Krakowskim Przedmieściu 66 w Warszawie odbyła się II edycja Festiwalu Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody pod nazwą ANNA-LIA.

Głównym założeniem Festiwalu była chęć promowania zdrowego stylu życia. Wydarzenie składało się z dwóch części. Pierwsza to kiermasz, który odbył się pod arkadami w godzinach od 11 do 21, gdzie była możliwość zakupienia naturalnych kosmetyków, organicznych herbat, biżuterii, torebek, upominków. Druga część festiwalu to Gala Wieczorna z pokazami eleganckiej bielizny, sukni, kostiumów kąpielowych. Podczas gali wręczone zostały statuetki Sukces Anną Pisany. W tle natomiast można było obejrzeć obrazy Krzysztofa Jarockiego, nabyć książki i płyty Krzysztofa Logana Tomaszewskiego. Były damskie torebki, włoska i polska kuchnia, kosmetyki ajurwedyjskie, upominki promujące Polskę, a wszystko w otoczeniu znanych i lubianych dam o imieniu Anna.