Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Technologie jutra | Polski Jubiler


Technologie jutra

Citizen prezentuje nowości z kolekcji Satellite Wave: CC9025- 51E oraz CC9020-54E. Niezawodność gwarantuje Eco-Drive, dzięki któremu energia jest generowana z dowolnego źródła światła – nawet słabego sztucznego – aby utrzymać działanie zegarków bez potrzeby wymiany baterii.

pws-2016-08h-02

Swoją precyzję zawdzięczają zaś synchronizacji i korekcie wskazania czasu na podstawie sygnału z satelitów orbitujących wokół Ziemi. Koperta i bransoleta wykonane są z Super Titanium – specjalnego materiału stworzonego przy użyciu wyjątkowej technologii przetwarzania tytanu oraz utwardzania jego powierzchni technologią Duratect. Jest bardziej odporny na zarysowania, pięć razy twardszy niż stal szlachetna, lekki, hipoalergiczny i niepodatny na rdzewienie. Modele, dodatkowo wyposażone w odporne na zarysowania szafirowe szkła, charakteryzują się niebywałą wodoszczelnością 20 ATM i pokaźnym rozmiarem średnicy koperty 47 mm.