Zabawa w jubilera

Moda na samodzielne wykonywanie biżuterii spowodowała, że na polskim rynku pojawiły się zabawki dla dzieci, których celem jest stworzenie ozdób. Małe studio jubilerskie pozwala na rozwijanie dziecięcej wyobraźni, rozwija umiejętności manualne, a także uczy przestrzennego myślenia.

pws-2016-06d-27

Na rynku możemy znaleźć również zestawy pozwalające na tworzenie biżuterii dla nastolatek, a także kursy tworzenia biżuterii dla najmłodszych i starszych dzieci.

Ćwiczenia z wyobraźni

Na polskim rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Możemy na nim znaleźć biżuterię dziecięcą, akcesoria biżuteryjne do ozdoby telefonów, ostatnio pojawiły się także zabawki pozwalające na samodzielne wykonanie biżuterii. Studio jubilerskie Style Me Up!, którego dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Lime, umożliwia dzieciom starającym się zaprojektować swoją biżuterię, doskonalenie swoich zdolności manualnych. Zestaw projektanta biżuterii składa się ze stacji ze szkłem powiększającym, akcesoriami do aplikacji plastikowych klejnocików, siedmiu gotowych do dekoracji stylowych wisiorków oraz kilkunastu wstążek i łańcuszków Dzięki powiększającemu szkiełku i praktycznym akcesoriom, dzieci będą mogły tworzyć bardzo precyzyjnie wykończone przywieszki iskrzące drobnymi kamykami. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej siódmego roku życia. Należy zauważyć, że studio jubilerskie jest coraz chętniej kupowane przez rodziców. Podkreślenia wymaga fakt, że zestawy pojawiają się także w szkołach podstawowych, w k [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl