Pachnąca biżuteria i biżuteria przyszłości

mieniająca się moda wymusza na twórcach zmianę podejścia do biżuterii. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, zmuszeni są do poszukiwania nowych materiałów jubilerskich, które sprawią, że ich biżuteria będzie wyróżniała się na tle konkurencji. A także umożliwi im promocję swojej marki poprzez niekonwencjonalne materiały użyte do jej produkcji.

pws-2016-06d-24

Można powiedzieć, że dzięki nowoczesnym technologiom, niemal z sezonu na sezon pojawiają się na rynku jubilerskim nowe materiały jubilerskie. A twórcy i producenci biżuterii niezwykle chętnie wykorzystują je w swoich pracach, starając się oddawać w ręce odbiorców nowoczesną i niecodzienną biżuterię.

Kamienie jubilerskie

Dziś biżuterię można zrobić ze wszystkiego. W zależności od upodobań twórców oraz zapotrzebowania rynku, w wyrobie jubilerskim możemy znaleźć każdy rodzaj materiału – od klasycznych metali i kamieni jubilerskich, po tkaninę, materiały organiczne, przedmioty użytkowe, plastik czy gumę. Ilu twórców, tyle pomysłów na zaistnienie na rynku. Wydawać by się mogło, że na rynku biżuterii nic nas już nie zaskoczy, jednak nic bardziej mylnego. Amerykańska firma Aroma Couture Jewelry wprowadziła na rynek pachnącą biżuterię. W jej ofercie znajdziemy pachnące naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Biżuteria aromatyczna od razu znalazła swoją rzeszę fanów i jest bardzo chętnie kupowana przez Amerykanki, co skłoniło jej twórców do ekspansji ze swoich produktem na rynek europejski i azjatycki. I tak, w niedalekiej przysz [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak