Fotograf od biżuterii

Fotografia kamieni jubilerskich i szlachetnych umieszczonych w biżuterii jest zadaniem niezwykle trudnym. Kamienie muszą zachwycać, budzić pożądanie oglądających. Nie dziwi zatem konieczność zamieszczania możliwie najdokładniejszych i najprecyzyjniejszych zdjęć, na podstawie których klient może wyrobić sobie zdanie na temat kamienia czy biżuterii oraz poznać jej walory estetyczne.

pws-2016-06d-17

Badania wskazują, że klienci zanim zdecydują się na zakup biżuterii, wielokrotnie oglądają produkty w sieci. Porównują oferty poszczególnych sklepów oraz walory estetyczne biżuterii. W dzisiejszych czasach chcąc zaistnieć na rynku jubilerskim nie można pozwolić sobie na nieposiadanie strony internetowej, na której prezentowane są dobrej jakości zdjęcia naszej biżuterii.

pws-2016-06d-18

pws-2016-06d-19

Z biżuterią do fotografa

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się wizyta u profesjonalnego fotografa. Na polskim rynku w ostatnim czasie pojawiło się wiele profesjonalnych miejsc, pozwalających na wykonanie sesji zdjęciowej biżuterii. Fotograficy dysponują nie tylko specjalistycznym sprzętem, ale także pomysłami na wykonanie sesji biżuteryjnej. Ich kreatywne pomysły sprawiają, że biżuteria nie jest ukazywana jedynie jako element stroju, ale jako samodzielne dzieło sztuki złotniczej. W profesjonalnych studiach wykonywane są sesje biżuterii traktowanej jako obiekt biżuteryjny. W ich projektach fotograficznych pojawia się narracja, opowiadająca o danym przedmiocie. Fotograficy odchodzą od prezentowania biżuterii na modelkach, starają się wydobyć [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk