Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

W. Kruk otwiera 95. salon firmowy | Polski Jubiler


W. Kruk otwiera 95. salon firmowy

Sieć salonów firmowych W. Kruk, najstarszej firmy jubilerskiej w Polsce, rozwija się zgodnie z planem inwestycyjnym. 19 maja br. w Galerii Morena w Gdańsku otwarto 95 salon pod szyldem marki.

pws-2016-06d-06

W 2016 roku kontynuujemy plan dynamicznej rozbudowy sieci W. Kruk – powiedział Radosław Jakociuk, prezes zarządu W. Kruk. – Otwarcie sklepu w centrum handlowym Morena to jedna z kilkunastu inwestycji, które będziemy realizować w kolejnych miesiącach. Planujemy liczne otwarcia oraz remonty i relokacje sklepów. Rozpoczęliśmy też współpracę z franczyzobiorcami, którym chcemy powierzyć prowadzenie salonów W. Kruk w miastach poniżej 100 tys. mieszkańców – dodał prezes zarządu. Nowy salon firmowy W. Kruk w Galerii Morena jest 95 punktem marki w Polsce. Położony na parterze Galerii, sąsiaduje z salonem marki Wólczanka oraz sklepem Lee. Spółka W. Kruk należy do Grupy Kapitałowej Vistula Group.