Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Analogowe zegarki monitorujące aktywność Garmin vívomove | Polski Jubiler


Analogowe zegarki monitorujące aktywność Garmin vívomove

Na polskim rynku pojawiły się nowe zegarki analogowe monitorujące aktywność vívomove. Nie trzeba ich ładować, bo wymienna bateria starcza na cały rok.

pws-2016-06d-03

Wyglądają jak klasyczne zegarki, potrafią jednak znacznie więcej. Liczą kroki, monitorują sen i motywują do regularnego ruchu. Są wodoszczelne, można w nich pływać i brać prysznic. Garmin oferuje różne modele zegarków vívomove z dodatkowymi skórzanymi i silikonowymi wymiennymi paskami. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać ten, który idealnie pasuje do jego stylu i danej sytuacji. – Stylowe zegarki vívomove to atrakcyjne uzupełnienie szerokiej oferty urządzeń monitorujących aktywność – mówi Jakub Szałamacha, marketing manager Garmin Polska. – Z powodzeniem można je założyć do szpilek czy garnituru. Liczą kroki w każdej sytuacji, w drodze na spotkanie biznesowe czy w weekend, kiedy spacerujemy w parku – dodaje.