Diamenty naszych czasów

pj_2009_07-4.jpg
Sztuczna biżuteria na stałe przeniknęła do polskiej branży jubilerskiej. Nie jest już modną tendencją, a stała się stałym elementem rynku. Coraz częściej kobiety odkładają swoją wartościową biżuterię do szkatułek, a zaczynają chodzić w sztucznej biżuterii, która z roku na rok staje się coraz popularniejsza.


Oczywiście biżuteria złota z diamentami nadal ofiarowywana jest na największe okazje, takie jak zaręczyny, nikt nie wyobraża sobie także plastikowych obrączek na palcach małżonków. Jednak nie zmienia to faktu, że Polacy często wybierają sztuczną biżuterię i traktują ją jako alternatywę dla tradycyjnej. Jest to zasługą przede wszystkim jej ceny. Plastikową biżuterię kupuje się impulsywnie, nie trzeba dokładnie planować takiego zakupu, ponieważ w żaden sposób nie nadszarpie ona domowego budżetu.

Przyjemność z noszenia

Przygoda ze sztuczną biżuterią, jaką rozpoczęły Polki, polega na zabawie wszelkimi możliwymi konwencjami. Na rynku dostępne jest wiele odmian sztucznej biżuterii, od tych plastikowych i kolorowych, po te, które imitują prawdziwą biżuterię z diamentami. Dzięki temu, że biżuteria syntetyczna wykonana jest zarówno z drewna, jak z metalu, kamieni, muszli czy choćby akrylu, kobieta każdego dnia może stworzyć swój niepowtarzalny styl. Kobiety mogą zakładać różnego rodzaju biżuterię i tym sposobem łamać obowiązujące tendencje. I mimo że moda biżuteryjna zmienia się z sezonu na sezon, to zainteresowanie sztuczną biżuterią stale rośnie.
pj_2009_07-49.jpg

Dwadzieścia lat z nami

Moda na noszenie sztucznej biżuterii rozpoczęła się dzięki gwiazdom show-biznesu. Od 1990 roku, kiedy Raveen Tandon założył swojej modelce na szyję obręcze i wywołał modę na ich noszenie przez niemal wszystkie młode dziewczyny, do dziś, kiedy na ulicach naszych miast pojawiają się kobiety [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej