Art and fashion

Czy można stworzyć biżuterię artystyczną, a jednocześnie biżuterię modną? Można. Niektórym twórcom się to udaje, jednak nie jest to zadanie łatwe. Za stworzenie modnych kolekcji biżuterii w niepowtarzalnym stylu za niską cenę, które znajdą stałą grupę odbiorców, bierze się niewielu polskich twórców biżuterii.

pws-2016-03w-21

Zadanie to bowiem wymaga reakcji na stale zmieniające się trendy, wykorzystywanie do produkcji biżuterii materiałów tanich, niejubilerskich, tym samym zdecydowanie się na robienie biżuterii „na jeden sezon”. Polscy producenci biżuterii wychodzą z założenia, że koszty, które ponieśiliby decydując się na wejście na rynek biżuterii modowej znacznie przewyższałyby zyski. Trudno konkurować z masowo sprowadzaną do naszego kraju biżuterią z Chin, Tajlandii czy Włoch.

modowej, jest pojawienie się na nim zagranicznych marek biżuteryjnych, które cieszą się popularnością wśród Polaków. Swoje kolekcje biżuterii modowej wprowadzają także znane domy mody, takie jak Dior, Armani, co sprawia, że Polacy mają obawy przed wprowadzeniem swoich produktów na rynek. Jak podkreślają specjaliści, rynek biżuterii modowej jest rynkiem dynamicznym, na którym pojawia się wiele nowych podmiotów, szybko zyskujących sławę międzynarodową.

Biżuteria modowa musi być modna

Należy pamiętać, że biżuteria modowa musi wpisywać się w najnowsze trendy mody, ale nie ty [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk