Każdy znajdzie swoją biżuterię bursztynową

Polski rynek jubilerski stale się zmienia. Twórcy i producenci biżuterii dostosowują swoje kolekcje do oczekiwań odbiorców, jednak coraz częściej tych, którzy mieszkają poza granicami naszego kraju. Zdają sobie bowiem sprawę, że biżuterię, szczególnie bursztynową, kupują głównie turyści z Chin. Dlatego też zarówno w polskich salonach jubilerskich, jak i w salonach jubilerskich w Niemczech czy Anglii, pojawia się polska biżuteria przeznaczona na rynek chiński.

pws-2016-03w-19

Producenci biżuterii przygotowują swoje kolekcje głównie na chiński rynek, jednak część z nich niestety wychodzi z założenia, że nawleczenie bursztynu na rzemień czy tworzenie „składanek” i tak znajdzie swoich amatorów. Oczywiście na polskim rynku spotykamy wielu artystów i producentów tworzących oryginalne i nowatorskie kolekcje biżuterii, ale wciąż nie udaje się stworzyć nowatorskich kolekcji.

Kolekcje z poprzedniej epok i

Niestety wciąż na polskim rynku jubilerskim możemy znaleźć kolekcje biżuterii jakby przeniesione z poprzedniej epoki. Producenci, jakby nie zauważając zmian dokonujących się w polskiej sztuce złotniczej, oferują swoim klientom sznurki bursztynowych koralików czy kolczyki, w których bursztyny zawieszone są na srebrnym drucie. W salonach jubilerskich i na stoiskach z bursztynem można znaleźć biżuterię, która swoje tri [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej