Udane spotkanie w Krakowie

Od 5 do 7 czerwca branża jubilerska mogła uczestniczyć, w zorganizowanych po raz drugi, Letnich Targach Trendów Jubilerskich i Zegarkowych Jubinale '09. W Krakowie przedstawiciele rodzimej i zagranicznej branży biżuteryjnej mieli możliwość obejrzenia ciekawych wystaw, nawiązania kontaktów handlowych oraz wymiany poglądów na temat przyszłości rynku jubilerskiego wobec kryzysu.


pj_2009_07-32.jpg

Podczas tegorocznej edycji targów Galeria Sztuki z Legnicy zaprezentowała dokonania studentów europejskich szkół złotniczych na wystawie z cyklu "Sylwetki Twórców" (Felicity Peters oraz Małgorzata Kalińska). Na indywidualnej ekspozycji oglądać można było prace Marcina Bogusława, artysty, który w zeszłym roku uhonorowany został tytułem Trend Skauta Polskiej Biżuterii. Odwiedzający mieli także możliwość podziwiania prac Oliwii Kuczyńskiej, absolwentki projektowania biżuterii Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, która w tym roku została wybrana nowym Skautem Polskiej Biżuterii. Wśród wystaw znalazła się także pierwsza indywidualna ekspozycja prac mistrza złotnictwa, laureata wielu konkursów i prawdziwego łowcy nagród - Marka Mikickiego.


[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak