Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Sterowanie radiowe zasilane światłem | Polski Jubiler


Sterowanie radiowe zasilane światłem

Japoński producent niezawodnych zegarków CITIZEN proponuje kolejny wariant modelu z serii Radio Controlled, w którym zastosowano przydatne w codziennej i niecodziennej eksploatacji funkcje.

pws-2016-03w-13

Pomimo eleganckiego wyglądu, zegarek ma wodoszczelność 100 m oraz posiada odporne na zarysowania szafirowe szkło z podwójną powłoką antyrefleksyjną, zapewniające znakomitą przejrzystość przez wiele lat. Koperta i klamra wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej – jednocześnie lekkiej i przyjemnej w dotyku. CITIZEN zastosował w zegarku wyjątkowy mechanizm z ogniwem fotowoltaicznym, czyli modułem Eco-Drive zapewniającym nieprzerwaną pracę zegarka przez minimum 100 dni po ośmiogodzinnej ekspozycji na światło dzienne. Jedną z najbardziej istotnych cech tego modelu CITIZEN jest możliwość odbioru sygnału wzorca czasu drogą radiową. Zegarek koryguje wskazanie czasu codziennie do wartości nadawanej przez jeden z kilku nadajników rozmieszczonych na całym świecie. Automatycznie koryguje również datę i czas letni.

model: CITIZEN AT8110-61E
cena: 2190 zł.