Pierścionek na całe życie

Pierścionki zaręczynowe coraz częściej tworzone są na zamówienie u artystów złotników albo wybierane w galeriach z biżuterią autorską. Polacy szukają oryginalnego wzornictwa oraz nowatorskich rozwiązań w łączeniu materiałów jubilerskich.

pws-2016-02c-24

Właściciele salonów jubilerskich, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zamawiają kolekcje biżuterii autorskiej, a także coraz częściej zatrudniają projektanta, który wraz z narzeczonymi tworzy idealny pierścionek zaręczynowy.

Im ciekawiej tym lepiej

– Bardziej świadoma część klientów salonów jubilerskich poszukuje na rynku autorskiej biżuterii przedmiotu, który poza wartością symboliczną będzie także dziełem sztuki złotniczej – mówi Władysław Chrząstka, pracownik salonu Jubiler. – Dzięki możliwości porównania oferty złotników na różnych portalach internetowych Polacy poszerzają swoją wiedzę na temat rynku jubilerskiego – dodaje. W dzisiejszych czasach narzeczeni starają się uzgadniać rodzaj pierścionka zaręczynowego, a na zakupy wybierają się razem. – Mężczyźni, jeśli już samodzielnie decydują się na zakup pierścionka, to dokonują go w dużych salonach jubilerskich, wybierając najczęściej klasyczny złoty pierścionek z brylantem – mówi Władysław Chrząstka. – Jeśli chcą wybrać nietradycyjną biżuterię, to zazwyczaj uzgadniają wybór z narzeczoną – dodaje. Podkreślenia wymaga fakt, że coraz więcej par po pierścionek zaręczynowy wybiera się do galerii z biżuterią autorską. Wyboru dokonują w niej ze względu na wzornictwo oraz rodzaj użytych materiałów. – Wybierając biżuterię autorską klienci ni [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej