Męski, a jednak damski

pj_2009_06-72.jpgW tym sezonie projektanci i styliści mody zegarkowej stawiają na mechaniczne, duże zegarki na skórzanym pasku. Do tej pory taki rodzaj zegarka kojarzył nam się przede wszystkim z tradycyjnymi męskimi modelami, jednak teraz powinien znaleźć się na nadgarstku każdej modnej kobiety.


Mężczyźni od kilku już sezonów wybierali znacznie większe, niż do tej pory, modele zegarków mechanicznych, które były dokładnymi replikami dawnych modeli. Ta tendencja spowodowała, że projektanci udoskonalili swoje małe arcydzieła sztuki zegarmistrzowskiej i wprowadzili do nich wiele dodatkowych funkcji. A tym samym spowodowali znaczny wzrost zainteresowania wśród klientów, którzy zamarzyli o posiadaniu nowoczesnego zegarka skonstruowanego w starym stylu. Dzięki temu na polskim rynku czasomierzy pojawiało się wiele nowych modeli, które podbiły serca zarówno mężczyzn, jak i kobiet.


Męski, a jednak damski

pj_2009_06-71.jpg

Zazwyczaj kobiety, które wybierały zegarek dla siebie, kierowały się jego wyglądem. Najważniejszym kryterium dla kobiety był fason zegarka, który musiał pasować do stylu jego właścicielki. Jednak teraz ten stan został przełamany i kobiety zaczęły nosić zegarki, które jeszcze w ubiegłym sezonie uważane były za typowo męskie. Na nadgarstkach kobiet pojawiają się [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl