Słońce, plaża, morze i… kosztowności

Wakacje nie są czasem odpoczynku od biżuterii. Każda kobieta powinna w swojej szkatułce posiadać kosztowności, które może nosić podczas letnich wypraw. Sklepy jubilerskie powinny zadbać, aby w ich asortymencie nie zabrakło ozdób, które będą oryginalne i sprawią, że czas spędzony z dala od domu będzie kojarzył się ze wspaniałą, wyszukaną biżuterią.


pj_2009_06-46.jpg

Wraz ze wzrostem temperatury sklepy jubilerskie powinny oczekiwać znacznego wzrostu obrotów. Wakacje to jedna z niewielu okazji, kiedy można bez żadnych ograniczeń nosić biżuterię i zmieniać ją każdego dnia. W związku z powyższym w sklepach jubilerskich nie może zabraknąć najnowszej w tym sezonie biżuterii oraz tej, która niezmiennie od wielu lat święci triumfy popularności.


Morskie akcenty

- Delikatne naszyjniki ze srebra i kuleczek z naturalnego niebieskiego korala były hitem zeszłego lata w moim salonie jubilerskim - mówi Karol Jasny, właściciel sklepu jubilerskiego. - W tym roku również postawię na oryginalną biżuterię, która, niestety, nie sprzedaje się w ciągu roku, ponieważ wtedy ludzie wybierają bardziej tradycyjne kosztowności, na przykład złote łańcuszki czy zawieszki - dodaje. Naszyjnik nie ma zapięcia - gronko kuleczek przekłada się przez kółeczko. Modna jest także srebrna biżuteria połączona z muszlami, która doskonale pasuje do letnich damskich ubrań. - Klienci w sezonie wakacyjnym od wielu lat zaint [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak